Galri foto

Pick-Lize Deluxe

De bokal Pick-Lize Deluxe, pikliz ayisyen ki fèt Monreyal
Pick-Lize Deluxe nan 3 gwosè : 375 ml, 500 ml ak 630 ml
Kèk bokal Pick-Lize Deluxe nan yon kizin
Yon bokal Pick-Lize Deluxe, pikliz ayisyen
Yon bokal Pick-Lize Deluxe nan mitan flanm dife
Yon bokal Pick-Lize Deluxe – pikliz ou ka jwenn nan Monreyal, Laval ak Terrebonne
Twa gwosè Pick-Lize Deluxe yo
Pikliz ayisyen Pick-Lize Deluxe ak drapo Ayiti
Zèl poul ak Pick-Lize Deluxe
Pick-Lize Deluxe ak poul – yo fèt youn pou lòt
Tako ki gen Pick-Lize Deluxe sou yo
Pick-Lize Deluxe ak steak griye
Espageti ak Pick-Lize Deluxe
Vyann griye ak Pick-Lize Deluxe
Eseye poul ou ak Pick-Lize Deluxe
Manje salad ou yo ak Pick-Lize Deluxe
Anmbègè ak Pick-Lize Deluxe
Yon asyèt Pick-Lize Deluxe sèvi ak klas
Kisa Pick-Lize ap reve? Steak ak Pick-Lize Deluxe
Kòmande Pick-Lize Deluxe ou – livrezon rapid
Fè tèt ou plezi – Pick-Lize Deluxe ki pike
Fè tèt ou plezi ak Pick-Lize Deluxe e zèl poul
Òf espesyal Pick-Lize Deluxe – pase kòmand nan 514 653-2197

Galri foto

Dekorasyon evènman

Òganizasyon ak kowòdinasyon maryaj – aranjman flè sou mitan tab
Dekorasyon anivèsè 50 an, nwa ak dore
Sal resepsyon dekore nan Monreyal pa Goûts de Luxe
Dekorasyon anivèsè « Twinkle Little Star » avèk pòtay balon nan Laval
Dekorasyon pou yon baby shower « Oh Baby » pa Goûts de Luxe
Dekò anivèsè woz ak dore, avèk yon tab desè
Tab desè ak pòtay balon woz – dekorasyon nan Laval
Dekorasyon premye anivèsè avèk balon ble ak vèt
Pòtay balon ak dekò fèt – dekorasyon Monreyal
Sal resepsyon elegant dekore pa Goûts de Luxe
Tab maryaj avèk aranjman flè nan mitan yo
Sal resepsyon dekore avèk flè woz ak nap

Galri foto

Afich nou yo

Hot-dog ak Pick-Lize Deluxe sou li
Goûts de Luxe – Goute lekselans, salad ak pikliz!
Pikliz ayisyen Pick-Lize Deluxe, kondiman pike
Bokal Pick-Lize Deluxe, kondiman ayisyen pike
Pick-Lize Deluxe – yon kondiman ayisyen rafine
Afich Pick-Lize Deluxe – yon gou k ap eksploze nan bouch ou
Afich « Trezò pikliz la » – Pick-Lize Deluxe
Afich « Save the Pikliz » – Pick-Lize Deluxe
Vinegrèt VivOlio balsamik, jenjanm ak lay
Afich VivOlio, vinegrèt balsamik, jenjanm ak lay
VivOlio – vinegrèt ki fèt pou tout salad ou yo